KONTAKT

Chcemy robić muzykę z Tobą i dla Ciebie. Napisz do nas koniecznie już teraz! Z przyjemnością usłyszymy co Ci się podoba w naszym działaniu. Z uwagę dowiemy się też co byś zmienił/ zmieniła, czego Ci w naszej muzyce brakuje.

Chcemy być z Tobą w trakcie szalonej zabawy, podróży samochodem, chwil odpoczynku w domowym zaciszu, wszędzie gdzie potrzebujesz kopa pozytywnej energii, lub chwili relaksu.

// Email
kontakt@crystalx.pl

NIKO

Hobbystycznie i duchowo związana z nurtem homemade. Tworzy swoje elektroniczne bity, pisze teksty i śpiewa. Dzieli się swoimi autorskimi kawałkami na YouTube oraz Facebooku. Prywatnie studentka Filozofii, wegetarianka, miłośniczka kawy i zielonej herbaty.

Uwielbia jazz, soul i blues, ale z przyjemnością słucha też popu i rapu – szczególnie w samochodzie.

Ukochała sobie maksymę „Pasja to Nieoczekiwanie, Oczekiwanie to nie Pasja” – powtarza to sobie w chwilach zwątpienia (szczególnie zwątpienia związanego z kwestią sensu dalszego tworzenia muzyki). Mimo raczej optymistycznego podejścia do świata, zdarza jej się wpaść w głęboką rozpacz i histerię, szczególnie, gdy ktoś poda w wątpliwość wartość jej pracy. Na szczęście zawsze może liczyć na fanów, którzy (choć nie jest ich wielu) szalenie motywują ją do działania i codziennego wstawania z łóżka, Tu popada w sprzeczność – mówi, że „Pasja to Nieoczekiwanie”, ale uważa, że musi mieć choć jednego, szczerego odbiorcę swojej muzyki, by chcieć tworzyć i ową Pasję zachować. Dziwne. Trzeba to przeanalizować. Może napisze o tym piosenkę.

Fanpage NIKO, oraz kanał YT można odwiedzać o dowolnej porze.

https://www.facebook.com/niko.msc

https://www.facebook.com/niko.goodflow

https://www.youtube.com/nikolapustala